Лист генерального директора

Шановні друзі, партнери й колеги!

Вітаю Вас від імені компанії «Cereal Planet Ukraine»

 

Наша компанія пройшла довгий шлях становлення, реалізувавши ефективну стратегію розвитку і сучасні методи управління. Реалізуючи обрану стратегію, ми приділяємо особливу увагу взаєминам зі споживачами, розглядаючи їх як наших основних інвесторів. Таким чином, девіз «Споживач – найвища цінність компанії» – незмінна «дорожня карта» компанії.
Сьогоднішній ринок відкриває для нас широкі можливості й перспективи. Для підтримки конкурентоспроможності ми впроваджуємо і використовуємо нові технології та стандарти у виробництві. Завдяки високій якості продукції Cereal Planet успішно продає свою продукцію більш ніж в 50 країнах світу. Сьогодні ми продовжуємо розширювати клієнтську базу і виходимо на нові ринки. Перш за все, в нашій команді працюють талановиті та ініціативні менеджери – справжні професіонали своєї справи.

Постійне прагнення компанії підвищувати ефективність бізнесу відповідно до вищих світових стандартів ведення бізнесу дозволяє нам бути лідером українського бізнесу, кожен раз досягаючи поставлених цілей.

Ми створили компанію, яка динамічно розвивається, яка повністю відповідає сучасній концепції успішного і відкритого бізнесу. Але ми не збираємося зупинятися. Ми продовжимо вдосконалюватися, щоб реалізувати нашу головну ідею – створити в Україні компанію світового рівня, котрою можуть пишатися наші партнери, інвестори та співробітники, якою може пишатися вся Україна.

Група компаній Cereal Planet завжди відкрита для спілкування і плідної співпраці. Тільки рухаючись вперед, ми доб’ємося відмінних результатів!

Щиро Ваш,

Анатолій Власенко Генеральний директор